• Головна
Документ № 37 від 21.02.2018 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

21.02.2018 №37
 
Про внесення змін до складу міської комісії з розгляду питань, пов’язаних з призначенням усіх видів державних соціальних допомог, наданням пільг та Положення про неї

У зв’язку з кадровими змінами та змінами до Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово – комунальних послуг, придбання вкрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 року №848, з метою своєчасного призначення усіх видів державних соціальних допомог, надання пільг відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 24.02.2003 №250 «Про затвердження Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям», від 29.01.2003 №117 «Про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги, керуючись статтею 34 Закону України «Про місцеве самоврядування», виконком міської ради

вирішив:

1. Внести зміни до складу міської комісії з розгляду питань, пов’язаних з призначенням усіх видів державних соціальних допомог, наданням пільг, затвердженої рішенням виконкому Новогродівської  міської  ради від 22.03.2017 № 63:

1) Вивести із складу комісії Гутнік Є.С., Усова М.О.

2) Ввести до складу комісії

Куліш                                     -        начальник управління міського господарства

Сергій Анатолійович                    Новогродівської міської ради, член комісії

2. Затвердити Положення про міську комісію з розгляду питань, пов’язаних з призначенням усіх видів державних соціальних  допомог, наданням пільг у новій редакції (додається).

3. Визнати таким, що втратило чинність, Положення про міську комісію з розгляду питань, пов’заних з призначенням усіх видів державних соціальних допомог, наданням пільг, затверджене рішенням виконкому Новогродівської міської ради від 22.08.2016 №124 «Про затвердження нового складу міської комісії з розгляду питань, пов’язаних з призначенням усіх видів державних соціальних допомог, наданням пільг, положення про неї та порядку проведення перерахунків субсидій в межах встановленого терміну їх призначення.

Міський голова                                                                                  Л.М.Білецька        Вкладення: