• Головна
Документ № 201 від 20.12.2017 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

20.12.2017 №201
 
Про комісію з визнання жилих будинків (жилих приміщень), непридатними для проживання в м. Новогродівка

У зв’язку з кадровими змінами, з метою упорядкування складу комісії з визнання жилих будинків (жилих приміщень), не придатними для проживання  м. Новогродівка, на підставі статті 7 Житлового кодексу Української РСР, Положення про порядок обстеження стану житлових будинків, з метою встановлення їх відповідальності санітарним і технічним вимогам та визнання житлових будинків і житлових приміщень непридатними для проживання, затвердженого Постановою Ради Міністрів УРСФ від 26.04.1984 №189, відповідно до рішення виконавчого комітету Новогродівської міської ради від 19.03.2014 №55 «Про затвердження порядку переведення  жилих будинків (жилих приміщень) у нежилі в  м.Новогродівка», керуючись статтями  30, 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

в и р і ш и в:

1. Затвердити склад комісії з визнання жилих будинків (жилих приміщень), непридатними для проживання в м. Новогродівка (додається).

2. Пункт 1 рішення виконкому міської ради від 15.02.2017 № 32 «Про комісію з визнання жилих будинків (жилих приміщень), непридатними для проживання  в м. Новогродівка» вважати таким, що втратив чинність.

Міський голова                                                                                   Л.М. Білецька     Вкладення: