• Головна
Документ № 192 від 20.12.2017 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

20.12.2017 №192
 
Про створення комісії з питань забезпечення гарантій зайнятості неповнолітніх, в тому числі дітей-сиріт і дітей, які позбавлені батьківського піклування

З метою забезпечення гарантій зайнятості неповнолітніх, в тому числі дітей-сиріт і дітей, які позбавлені батьківського піклування, сприяння ефективному вирішенню питань зайнятості неповнолітніх осіб, попередження безробіття серед вказаної категорії громадян, на виконання Доручення заступника голови Донецької обласної держаної адміністрації Стокоза І.С. від 25 квітня 2017 року, керуючись статтею  34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

вирішив:

1. Створити комісію з питань забезпечення гарантій зайнятості неповнолітніх, в тому числі дітей-сиріт і дітей, які позбавлені батьківського піклування (далі - Комісія) та затвердити її персональний склад (додається).

2. Затвердити Положення про Комісію з питань забезпечення гарантій зайнятості неповнолітніх, в тому числі дітей-сиріт і дітей, які позбавлені батьківського піклування (додається).

3. Рекомендувати керівникам підприємств, установ та громадських організацій міста сприяти забезпеченню гарантій зайнятості неповнолітніх, в тому числі дітей-сиріт і дітей, які позбавлені батьківського піклування, сприяти ефективному вирішенню питань зайнятості неповнолітніх осіб, попередженню безробіття серед вказаної категорії громадян.

4. Координацію роботи щодо виконання цього рішення покласти на Новогродівський міський центр зайнятості (Єршонок), контроль - на заступника міського голови Зазуляка Є.М.

Міський голова                                                                                     Л.М.БілецькаВкладення: