• Головна
Документ № 152 від 20.09.2017 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


НОВОГРОДІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

20.09.2017 №152
 
Про міську комісію з питань боротьби зі злочинністю при виконавчому комітеті Новогродівської міської ради

З метою забезпечення конституційних прав і свобод, особистої безпеки громадян, спрямування зусиль правоохоронних органів на протидію найбільш небезпечним посяганням на особу, її власність та громадський  порядок, охорону прав і законних інтересів громадян, виконання Конституції України, керуючись підпунктом 4 пункту «б)» частини першої статті 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Новогродівської міської ради

 

вирішив:

1. Створити міську комісію з питань боротьби зі злочинністю при виконавчому комітеті міської ради у складі, відповідно до додатку.

2. Затвердити Положення про міську комісію з питань боротьби зі злочинністю при виконавчому комітеті міської ради (додається).

3. Начальнику відділу з мобілізаційної роботи, надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Грицаку Р.В. щороку до 10 січня інформувати виконавчий комітет міської ради про результати діяльності міської комісії по боротьбі зі злочинністю за минулий рік .

4. Визнати таким, що втратило чинність, рішення виконавчого комітету міської ради від 17.09.2003 № 141 «Про утворення міської комісії з питань боротьби з корупцією і організованою злочинністю».

5. Контроль та організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови Зазуляка Є.М.

Перший заступник міського голови                                        Л.П.БуліВкладення: