Чисто

Чисто

Змінився реєстр препаратів, що беруть участь в урядовій програмі “Доступні ліки” (2)

КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги м.Новогродівка» повідомляє, що згідно рішення Міської Ради від 18.08.2017 р. № 7/33-23 додатково надійшла медична субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на відшкодування лікарських засобів для лікування окремих захворювань у сумі 150 тис. грн.

Міністерство охорони здоров’я опублікувало новий реєстр препаратів, що беруть участь в урядовій програмі “Доступні ліки” та які пацієнти з серцево-судинними захворюваннями, діабетом ІІ типу та бронхіальною астмою можуть отримати безкоштовно або з незначною доплатою.

До оновленого реєстру ліків ввійшло 199 препаратів 43 виробників, з яких 21 виробники країн ЄС, 17 – України, 4 – Індії, 1 – Ізраїлю. Нагадаємо, що раніше у програмі брали участь 157 препаратів.

У новому реєстрі стало на 33 позиції більше для пацієнтів, які хворіють на серцево-судинні захворювання, 5 – на діабет ІІ типу, 4 – бронхіальну астму у порівнянні з попередніми місяцями.

Наше місто

• Банер 1