Переважно хмарно

Переважно хмарно

ПРО ПОЖЕЖНУ БЕЗПЕКУ

За умов сухої спекотної погоди значно зростає ризик виникнення пожеж, що вимагає від кожного підвищеної уваги при поводженні з вогнем та неухильному виконанні правил пожежної безпеки.

У зв’язку з тривалою спекотною погодою в Донецькій області загострилася ситуація з пожежами в природних екосистемах та на відкритих територіях. Через що, відділ з мобілізаційної роботи, надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Новогродівської міської ради, звертається до населення міста з проханням дотримуватися правил пожежної безпеки!

2f52c46eaf7369ac4f4e1c819433a117

Причинами пожежі в лісі та на відкритих територіях можуть стати блискавка або засуха, але головною причиною виникнення пожеж є необережність людини. Щоб уникнути пожеж степових і хлібних масивів, лісових пожеж, дотримуйтесь наступних правил:

– не розводьте багаття поблизу хлібних і степових масивів, у лісі, окрім призначених для вогнищ місць;

– не встановлюйте намети поблизу хлібних та лісових масивів;

– не засмічуйте місце відпочинку;

– обгороджуйте та розчищайте місце розпалення багаття;

– не розводьте відкритий вогонь поруч із сухою рослинністю та господарчими будівлями;

– не розкидайте недопалки та сірники на суху лісову підстилку;

– стежте, щоб діти не бавилися з вогнем;

– не створюйте смітники в лісі та на прилеглих землях, тим більше, не підпалюйте їх;

– приберіть місце погашеного вогнища, переконайтесь, що горіння відсутнє.

aa289589382292db2e84c61195035335

діти 2016 10

Шановні громадяни!

Дотримуйтесь правил пожежної безпеки поблизу лісових і хлібних масивів та на відкритих територіях.

Пам’ятайте, що лише висока культура поводження з вогнем,

дотримання правил пожежної безпеки позбавить вас від біди і страждань, що приносять пожежі.

Будьте пильними та у разі виникнення пожежі

негайно телефонуйте за номером Служби порятунку «101».

Відділ з мобілізаційної роботи,

надзвичайних ситуацій та