Приєднуйся (хештег #joinUs_Donetskhjlise)

15 липня 2019 року оголошується конкурс на 105 посад в підпорядкованих підрозділах ГУНП в Донецькій області

Відкриті вакансії у Селидівському відділенні поліції Покровського ВП ГУНП в Донецькій області: слідчий, оперуповноважений, дільничний офіцер поліції, помічник оперуповноваженого.

Основні вимоги до кандидатів на посади:

- вік від 18 років;

- повна загальна середня або вища освіта;

- вільне володіння українською мовою;

- знання Конституції України, ЗУ «Про Національну поліцію», ЗУ «Про запобігання корупції», а також кваліфікаційні знання відповідно до обраної посади.

Ми пропонуємо:

- заробітну плату від 8 000 грн. для посад молодшого складу поліції та від 10 000 грн. для посад середнього складу поліції (після успішного проходження первинної професійної підготовки);

- соціальне забезпечення згідно чинного законодавства;

- професійну підготовку за міжнародними стандартами;

- можливість підвищити освітній ступінь вищої освіти у вищих навчальних закладах зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських;

- перспективу кар’єрного росту.

Анкету для участі у конкурсі можна заповнити на сайті nabir.np.gov.ua у вкладці «Відкриті конкурси». Для цього оберіть «Донецьку область», після чого вподобану Вами посаду та заповніть свої анкетні дані. У подальшому дотримуйтесь інструкцій, які будуть надходити на Вашу електронну пошту.

За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном (095) 692-52-19 (Viber, Telegram) або на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Наше місто

• Банер 1